Drugie rozdanie na ,,Żywienie Twojego Psa''

Cześć wszystkim :)
Na blogu Żywienie Twojego Psa trwa drugie rozdanie, w którym do wygrania tym razem jest świetny produkt firmy Azmira Holistic Animal Care - Sea Supreme. Zawiera niebiesko-zielone algi, spirulinę i irlandzki mech a także 60 pierwiastków śladowych, 19 minerałów, 12 witamin i 10 aminokwasów.
Sea Supreme zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze dla stymulowania i utrzymania optymalnej odporności i zdrowia dla Twojego Pupila. 
 Wskazania 

Sea Supreme jest doskonałym środkiem zapobiegającym problemom wynikającym z zaburzeń strukturalnych kręgosłupa, a także związanych ze zwyrodnieniem stawów, w ogólnych problemach skórnych, niepłodności, słabej kondycji i złym stanie ogólnym zwierzaków. 
Będzie doskonałym dodatkiem dla Twojego Pupila do gotowanej, surowej i suchej karmy.

Ja ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad kupnem podobnego produktu, aby wzmocnić stawy Emeta. A tutaj takie cuda...:)


Oprócz tego nagrodą pocieszenia będą...
Szelki pasowe Innova Dog Comfort !Juliusowych szelek chyba nie trzeba przedstawiać - niezawodne, wytrzymałe, komfortowe, z wygodnym uchwytem i mocną klamrą. Logo "Julius K-9" trzyma się na rzepach i można je wymienić na dowolny, zamówiony przez siebie napis. 
Dla mnie ideał!


Szczerze się przyznam,że te szelki są dla mnie marzeniem od długiego czasu, jakoś nie mogę na nie uzbierać :). Szczególnie, że poprzednie zwykłe szelki nam się rozpadły. Te są wręcz stworzone dla Emetka.


Szczegóły na blogu PSIE DIETY !!! :)


Przy okazji polecam powyższego bloga jako źródło cennych informacji o zdrowiu naszych psiaków :)

Share:

1 komentarz:

  1. MOŻE WSPÓLNA OBSERWACJA ?
    http://two-faces-onee-heart.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Archiwum