Nowy wygląd bloga :)

Ale ja jestem uparta,wiecie? Oczywiście, że mogłam oddać sprawę na której się nie znam w nieco zdolniejsze ręce. Cóż, usiadłam, spędziłam kilka godzin na psuciu i naprawianiu poszczególnych elementów szablonu (w jednej kwestii rozpaczliwie szukając pomocy, jeszcze raz dziękuję). Efekt widzicie, nie jest to wersja ostateczna ale chwilowo nie umiem ruszyć dalej, jak chociażby z ilością tekstu w postach do rozwinięcia na stronie głównej bo ucina mi w nieodpowiednich momentach ;). 

Tak czy tak myślę, że nie jest najgorzej. Chciałabym poznać Waszą opinię. Wszystko działa na komputerze tak jak należy?*

*wersja mobilna w trakcie realizacji

dla przypomnienia stary szablon

Share:

12 komentarzy:

 1. Ładny wygląd bloga, u mnie wszystko działa jak powinno. Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Działa! I wygląda naprawdę fajnie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wygląda fajnie, przejrzyście i tak "czysto", ale nagłówek na samej górze mógłby być bardziej charakterystyczny, nie sama czcionka, ale może czas pomyśleć nad logo? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślałam nad tym, ale z drugiej strony chciałam mieć w nagłówku zdjęcie, to co jest pod napisem. Ale dzięki za podpowiedź, może faktycznie ładniej by to wyglądało..:)

   Usuń
 4. Jak dla mnie bardzo pasuje :)

  OdpowiedzUsuń
 5. o! Dawno Cię chyba nie było w blogoswerze, miło Cię znów widzieć. Zmiana wizualna jak najbardziej na plus, bardziej pzejrzysta nowa wersja.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może rzadziej niż zwykle, ale byłam :). Niemniej kontynuuję z nowym wyglądem i nową motywacją :D.

   Usuń
 6. Wygląd mega, bardzo mi się podoba :D Jak kompletne inne miejsce

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna robota! Ja tez ostatnio poprawiam, ulepszam ale przy tym staram się nie denerwować a dobrze bawić ;) Jesień to idealna pora na takie zmiany, u Ciebie w każdym razie na pewno! :)Tylko ten brąz na dole się gryzie z czarnym, a poza tym do działaj dalej. Gdybyś potrzebowała pomocy a akurat ja bym mogła coś zdziałać, uderzaj śmiało :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję! :) Na razie myślę co by jeszcze można poprawić. Kusi przejście na własną domenę i tym samym szablon, ale trochę obawiam się że coś zepsuję.
   Zmieniłam dół, jeśli o to chodziło?

   Usuń
 8. Osobiście bardzo mi się podoba,ale poprzedni także był ciekawy :D I wszystko działa na komputerze :D

  OdpowiedzUsuń

Archiwum